BEST ENTERTAINMENT

Portál VIVA-SLOVAKIA je určený všetkým, ktorí obľubujú aktívnu dovolenku s bohatým animačným programom. Nájdete tu prezentáciu hotelov, aquaparkov, kúpeľov , lyžiarských stredísk či iných stredísk a presné termíny, kedy sú k dispozícii animátori a kvalitné zábavné programy pre celú rodinu.
Môžete sa tu zoznámiť s atraktívnymi regiónmi Slovenska, získať informácie o aktuálnych eventoch a podujatiach, prípadne sa zúčastniť súťaže o víkendové pobyty v partnerských subjektoch na Slovensku.

Portál VIVA-SLOVAKIA tento mesiac odporúča nasledujúce hotely, aquaparky, lyžiarské strediská a kúpele s animačným programom. Ak vás zaujíma konkrétny druh zariadení s animačným programom, určite navštívte špecializované sekcie portálu: Hotely s animačným programom, Aquaparky s animačným programom, Kúpele s animačným programom, Lyžiarske strediská s animačným programomAtraktívne regióny s animačným programom, ale aj sekcie venované prezentačným akciám na Slovensku a v zahraničí Slovenské Dni , alebo súťažiam o  atraktívne ceny od našich partnerov Súťaže.

POZOR - Súťaž o najlepší animačný team na Slovensku

Celoročné dovolenkové stredisko pod Vysokými Tatrami.
Aquacity POPRAD ponúka 13 relaxačných a termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C (9 bazénov je s celoročnou prevádzkou, z toho 7 krytých), 4 letné a 2 celoročné tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií, hydromasáží, perličiek a vodných trysiek.
Viac...
Wellness Hotel Chopok**** - obľúbený a vyhľadávaný wellness hotel v Nízkych Tatrách, ktorý bol v rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre roky 2012 a 2013 ohodnotený ako najlepší 4* hotel na Slovensku a zároveň získal 1. miesto i v kategórii "Hotely vhodné pre rodiny s deťmi".
Viac...

Kúpele Turčianske Teplice sa nachádzajú v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska.
Turčianske kúpele majú jedinečnú polohu – ležia na tektonickom zlome tzv. piscine - priamo na prameni termálnej minerálnej liečivej vody.

Viac...

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom.

Viac...

Hlasujte o najlepší animačný team na Slovensku v kategóriach: hotely, akvaparky a kúpele.
Svoj jeden hlas môžete pridať kliknutím na ikonku

Hotel Permon, Podbanské

805 hlasov
5%

Hotel Kaskády, Sielnica

470 hlasov
3%

Hotel Chopok, Dem. Dolina

307 hlasov
2%

Hotel Glamour, Zempl. Šírava

315 hlasov
2%

Hotel Patince, Patince

287 hlasov
2%

Hotel Kontakt, Stará Lesná

415 hlasov
3%

Hotel Impozant, Valčianska Dolina

672 hlasov
4%

Hotel Družba, Jasná

303 hlasov
2%

Hotel Grand, Jasná

215 hlasov
1%

Motel Kamenec, Zempl. Šírava

253 hlasov
2%

Hotel Residence, Donovaly

171 hlasov
1%

AquaCity Poprad

2594 hlasov
17%

Aquapark Tatralandia

1067 hlasov
7%

Gino Paradise Bešeňová

761 hlasov
5%

Thermal Corvinus Veľký Meder

788 hlasov
5%

Thermalpark Dunajská Streda

658 hlasov
4%

Aquapark Senec

842 hlasov
6%

Aquatermal Strehová

2584 hlasov
17%

Thermalpark Šírava

428 hlasov
3%

Kúpele Dudince

656 hlasov
4%

Zlaté Kúpele Turčianske Teplice

592 hlasov
4%
Celkový počet hlasov: 15183
Sledujte aktuálne dianie na facebooku
AquaCity Poprad

Animačný program počas každého víkendu. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerná laser show.

Aquapark Senec

Animačný program počas každého víkendu. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Thermalpark Veľký Meder

Animačný program počas každého víkendu. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Hotel Permon

Animačný program 5.- 7.12.2014. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Wellness Hotel Chopok

Animačný program 5.- 7.12.2014. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Gino Paradise Bešeňová

Animačný program 6.12.2014. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Hotel Residence Donovaly

Animačný program 6.12.2014. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, večerný zábavný program.

VIVA SLOVAKIA
Občianske Združenie
VIVA SLOVAKIA
Stránka generovaná systémom