Moderná dovolenka v aquaparku na Slovensku, to je aktívny oddych s kvalitným animačným programom.
Pasívny oddych pri vode na ležadle už dávno nie je v móde.
Na portáli VIVA-SLOVAKIA prezentujeme všetky významné aquaparky na Slovensku, v ktorých nájdete  okrem kvalitných služieb,
vždy i plnohodnotný animačný program plný zábavy vo vode a relaxu.
Slovensko je krajina akvaparkov, kde nie je o zábavu nikdy núdza.

VIVA-SLOVAKIA.sk - doporučené aquaparky, thermalparky s animačným programom.

AQUAPARK Senec je rekreačno-relaxačný vodný komplex s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa na známom rekreačnom letovisku Slnečné jazerá-sever v Senci. Svojim zameraním a situovaním poskytuje vynikajúci oddych a relax v príjemnom prostredí vyhľadávaného letného strediska.

Celoročné dovolenkové stredisko pod Vysokými Tatrami.
Aquacity POPRAD ponúka 13 relaxačných a termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C (9 bazénov je s celoročnou prevádzkou, z toho 7 krytých), 4 letné a 2 celoročné tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií, hydromasáží, perličiek a vodných trysiek.

Kúpalisko THERMALCORVINUS je obľúbeným miestom odpočinku pre miestnych obyvateľov, návštevníkov zo Slovenskej, Českej, Maďarskej republiky, ale aj iných krajín. Nachádza sa v krásnom prostredí 100 hektárového lesoparku, na okraji mesta Veľký Meder a je vybudované na 8 ha zatrávnenej plochy s množstvo zeleného porastu.

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Termálne kúpalisko ponúka pre návštevníkov počas celého roku príjemný odpočinok a mimoriadne zážitky. Je to dôležité zariadenie v mestečku s 23 tisíc obyvateľmi, ktoré sa nachádza v srdci žitného ostrova.

Vodný raj GINO PARADISE je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C.
Blahodárne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Sledujte aktuálne dianie na facebooku
Zlaté Kúpele Turčianske Teplice

Animačný program CELOROČNE každý deň. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Thermalpark Veľký Meder

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Aquapark Senec

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

AquaCity Poprad

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerná laser show.

Hotel Permon

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

VIVA SLOVAKIA

Občianske Združenie
VIVA SLOVAKIA

Hlavní web-partneri

Staňte sa partnermi VIVY

Stránka generovaná systémom