Wellness Hotel Chopok **** - základné informácie

Wellness Hotel Chopok**** - obľúbený a vyhľadávaný wellness hotel v Nízkych Tatrách, ktorý bol v rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre roky 2012 a 2013 ohodnotený ako najlepší 4* hotel na Slovensku a zároveň získal 1. miesto i v kategórii "Hotely vhodné pre rodiny s deťmi".
Luxusný Wellness Hotel Chopok**** v pohorí Nízke Tatry poskytuje príjemné a kvalitné ubytovanie v Jasnej a svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov, ktorí sa rozhodli navštíviť pohorie Nízke Tatry a jeho druhý najvyšší vrch Chopok.

Ideálna poloha Wellness hotela Chopok ***** na samom začiatku národného parku Nízke Tatry hotel predurčuje k veľkému množstvu letných aj zimných turistických aktivít - od prechádzok po upravených turistických trasách, cez lyžovanie, bežkovanie, paragliding až po vysokohorskú turistiku a horolezectvo. Vždy máte istotu, že sa po celodennom športovaní môžete spoľahnúť na príjemný personál, luxusné a príjemné izby, vynikajúcu kuchyňu so slovenskými a medzinárodnými špecialitami z čerstvých surovín, relax vo wellness centre a večer i zábavu - čo viac už od ubytovania človek môže chcieť.
 

Wellness hotel CHOPOK**** je vyhľadávaný hotel i rodinami s deťmi a preto v ponuke hotela nechýbajú rodinné pobyty. Ubytovanie v Jasnej v priestranných rodinných izbách s oddelenými spálňami a 2 kúpeľňami sú zárukou komfortu, ktorý určite ocenia rodičia i deti. Wellness Hotel Chopok **** poskytne široké možnosti oddychu a relaxu dospelým aj deťom.

 

Hotel má pre svojich hostí k dispozícii wellness centrum, bazén, bowling, biliard a fitness centrum a pre detských hostí detský bazén, detský kútik, stolný futbal, airhockey či spoločenskú hru alebo obľúbenú rozprávku.


Wellness Hotel Chopok **** je svojou atraktívnou polohou v Jasnej, na severnom svahu vrchu Chopok, v obci Demänovská dolina a svojim vybavením wellness hotel na Slovensku, vhodný aj ako hotel pre kongres. Organizujeme firemné akcie a stretnutia, školenia, semináre, kongresy, eventy, obchodné jednania. Na tieto účely sú k dispozícii kongresové priestory, a to kongresová miestnosť alebo 3 salóniky s kompletným technickým vybavením.
 

Sledujte aktuálne dianie na facebooku
Zlaté Kúpele Turčianske Teplice

Animačný program CELOROČNE každý deň. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Thermalpark Veľký Meder

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Aquapark Senec

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

AquaCity Poprad

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerná laser show.

Hotel Permon

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.