Ak ubytovanie v hoteli, tak jedine ubytovanie v hoteli s kvalitným animačným programom.
Na portáli VIVA-SLOVAKIA nájdete hotely na Slovensku, ktoré ponúkajú okrem kvalitného ubytovania i pestrý animačný program. Hotely v Tatrách či už vo Vysokých, alebo Nízkych, hotely vo Fatre Malej i Veľkej ale i hoteli na Južnom či Východnom  Slovensku.
VIVA-SLOVAKIA.sk - doporučené hotely s animačným programom.

Residence hotel – novodobá perla komfortu a elegancie
v srdci krásnej prírody Donovál.
Od nášho 4-hvieždičkového hotela môžete očakávať neopakovateľnú atmosféru, sofistikované a štýlové zariadenie, elegantné izby a priestranné apartmány, ktoré zabezpečia komfort nielen pre páry, ale hlavne pre celú rodinu.

Grand Hotel Permon **** - najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku. Nachádza sa v osade Podbanské na západnom okraji Vysokých Tatier, s unikátnym výhľadom na Kriváň. Je skutočným rajom wellnessu. Obľúbený hotel pre firemné akcie, ktorý má tradíciu a bohaté skúsenosti s ich organizovaním.

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

Wellness Hotel Chopok**** - obľúbený a vyhľadávaný wellness hotel v Nízkych Tatrách, ktorý bol v rebríčku hodnotenia TREND TOP hotely a reštaurácie pre roky 2012 a 2013 ohodnotený ako najlepší 4* hotel na Slovensku a zároveň získal 1. miesto i v kategórii "Hotely vhodné pre rodiny s deťmi".

Wellness Hotel Patince**** už roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým miestam na Slovensku. Svojou zaujímavou polohou na južnom Slovensku, bohatstvom termálnych prameňov, kvalitnou ponukou služieb a ústretovým personálom oslovuje široké spektrum domácich i zahraničných zákazníkov hľadajúcich oddych, pohodu ale aktívnu dovolenku s animačným programom.

Pri známom kúpeľnom meste Sliač, v srdci Slovenska, v prírodnom prostredí leží rozsiahly rezort Spa & Wellness hotel Kaskády.  Komplexné služby, odborná starostlivosť fyzioterapeutov, apel na pokoj,  pohodu, príjemnú atmosféru domova, pohostinný personál ale i bohatý animačný program.

Hotel***SOREA Máj je situovaný v prekrásnej scenérii Nízkych Tatier. Leží na konci historickej obce Liptovský Ján pri vstupe do krásnej Jánskej doliny. Interiér a exteriér hotela je vhodný nie len pre rodinnú rekreáciu ale aj relaxačno-ozdravovací pobyt, športové sústredenia, organizovania kongresov ako aj spoločenských podujatí.

Hotel SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízke tatry - Jasná, v Demänovskej Doline.
Hotel SOREA SNP ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej pod štítmi Vysokých Tatier, obklopený nádhernou horskou prírodou
je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie,školenia a teambuildingové pobyty s anymačným programom.

V prestížnom Hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré Vám spríjemnia Váš oddych pod Chopkom.

Sledujte aktuálne dianie na facebooku
Zlaté Kúpele Turčianske Teplice

Animačný program CELOROČNE každý deň. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Thermalpark Veľký Meder

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Aquapark Senec

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

AquaCity Poprad

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerná laser show.

Hotel Permon

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

VIVA SLOVAKIA

Občianske Združenie
VIVA SLOVAKIA

Hlavní web-partneri

Staňte sa partnermi VIVY

Stránka generovaná systémom