Lyžiarske strediská na Slovensku s animačným programom?
Nič nové. Lyžovanie nemusí byť iba jednotvárne hore a dole dookola.
Práve sa nachádzate v sekcii portálu VIVA SLOVAKIA, ktorá Vám vždy odporúči tie najlepšie lyžiarske strediská s animačným programom na Slovensku. Lyžovačku plnú zážitkov a Ápres Ski programom nájdete vo Vysokých Tatrách, v Nizkych Tatrách, Veľkej i Maje Fatre, kvalitnú lyžovačku obohatenú animačným programom vyhľadáte s portálom OZ VIVA SLOVAKIA na celom Slovensku.

VIVA-SLOVAKIA.sk - doporučené lyžiarské strediská s animačným programom.
 

Turistické stredisko Ružomberok - Malinô Brdo, ktoré leží nad mestom Ružomberok ponúka návštevníkom bohaté športové vyžitie počas zimnej, ale i letnej sezóny.
Malinô Brdo - Bike  s dĺžkou  jazdeckých trás viac ako 10 km je misto si príde skutočne každý na svoje.

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova***** sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier. Ski Bachledova ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu, 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku Bachledova dolina, 5 vlekov, 10 zjazdoviek v dĺžke 9 km vo všetkých druhoch obtiažnosti.

Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly! Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie alebo čoraz atraktívnejší snowboarding a freeskiing.  Pre najmenších je k dispozícii najväčší detský funpark v strednej Európe.

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete.Stredisko ponúka 45 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne.

Najkrajšiu lyžovačku na Slovensku zažijete iba vo Vysokých Tatrách. Tri špičkové strediská Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec ponúkajú najlepšie služby, ktoré si zamilovali všetky generácie. 25 kilometrov vždy upravených zjazdoviek, sneh minimálne 5 mesiacov v roku,  prekrásne prostredie alpského charakteru a netradičné atrakcie...

Porač PARK je situovaný 17km od Spišskej Novej Vsi na hranici so Slovenským rajom v Poračskej Doline na úpätí Volovských vrchov.

Sledujte aktuálne dianie na facebooku
Zlaté Kúpele Turčianske Teplice

Animačný program CELOROČNE každý deň. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Thermalpark Veľký Meder

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

Aquapark Senec

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

AquaCity Poprad

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerná laser show.

Hotel Permon

Pravidelné animácie každý víkend. Animačný program pre deti a dospelých, miniklub, kreatívne dielne, vodná gymnastika, večerný zábavný program.

VIVA SLOVAKIA

Občianske Združenie
VIVA SLOVAKIA

Hlavní web-partneri

Staňte sa partnermi VIVY

Stránka generovaná systémom