Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Naši partneri

Úvod Naši partneri

Pracovná agentúra Pro-Staff

Sprostredkovateľská agentúra práce, ktorá pôsobi na trhu sprostredkovania pracovných pobytov od roku 2002. Ponúka práce v zahraničí pre animátorov a hotelový personál v celej Európe. Agentúra ponúka pracovné príležitosti v Holandsku, Nemecku, Španielsku, Grécku, na Cypre, Malte a iných krajinách.

 

Eventová agentúra Pro-Staff

Eventová agentúra s dlhoročnou praxou v organizovaní spoločenských eventov a firemných akcií na Slovensku a v zahraničí. Ponúka firmám spoluprácu pri organizácii eventov,  športových podujatí, akcii pre deti, firemných hier, teambuildingov alebo rodinných slávností.

 

Mascots.sk
Mascots.sk pre Vás vyrobí maskota presne podľa Vašich predstáv, či už podľa Vami dodaného grafického návrhu alebo podľa grafického návrhu z ich grafického štúdia. Okrem výroby vlastného maskota ponúka aj možnosť požičať si maskotov, ak nemáte vlastného maskota.

 

Zdraveflase.sk

E-shop Zdraveflase.sk ponúka fľaše na vodu na pitie - sklenené, nerezové, plastové, ďalej termofľaše pre deti aj dospelých , termosky a takisto termohrnčeky na kávu od renomovaných výrobcov: Lifefactory, Eco Vessel, Made Sustained, Cheeki, Esbit, Zdravá láhev a iné. Nájdete tam okrem toho aj dojčenské a detské fľaše pre najmenších z rôznych materiálov.

 

V ponuke e-shopu Zdraveflase.sk nesmú chýbať ani klasické fľaše na vodu a odolné nerezové termosky na bežné každodenné použitie - do školy, do práce, termoska nerez 2l na pitie, do prírody, na bicykel alebo fľaša 2l na vodu, na turistiku, prípadne len tak do ruky kamkoľvek sa vyberiete. Všetky produkty sú od renomovaných výrobcov ako Eco Vessel, Green Bottle, Cheeki, U-Konserve, Made Sustained a iné.
 

Zdravelahve.cz

E-shop Zdravelahve.cz je českou verziou e-shopu Zdraveflase.sk. Ponúka okrem iného aj zdravé láhve na pití a takisto termohrnky na kávu a čaj. Zdravelahve.cz ponúka široký výber produktov rôznych značiek a zároveň zdravšiu alternatívu k jednorázovým plastovým fľašiam.