Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Práca v Nemecku

Úvod ÚvodPráca v Nemecku

Pracovné ponuky do Nemecka

Pozrite si pracovné ponuky našej partnerskej pracovnej agentúry, ktorá ponúka práca v Nemecku pre páry, ženy aj mužov v hoteloch, penziónoch, reštauráciach a iných zariadeniach cestovného ruchu v Nemecku.

 

 

Kde hľadať prácu v Nemecku

Najviac pracovných ponúk do Nemecka ponúka na Slovensku pracovný portál Profesia a v Čechách najväčší portál práce Jobs.cz.

 

 

Plat v Nemecku (v hrubom resp. v čistom)

Plat v čistom po odrátaní dane a všetkých odvodov je (pri hrubej mzde v rozpätí 1700 – 3500 €) cca o 20 – 39 % nižší ako brutto plat. Výška dane a odvodov v Nemecku závisí od samotnej výšky hrubej mzdy (čím vyšší plat, tým vyššie daňové zaťaženie) a takisto do akej daňovej kategórie podľa rodinného stavu spadá konkrétny zamestnanec (slobodní platia viac ako ženatí/vydaté).

 

 

Pre koho je práca v Nemecku určená

Pracovné pozície, ktoré ponúka naša partnerská agentúra v Nemecku sú vhodné pre ženy aj mužov, pre páry aj jednotlivcov. Vhodní uchádzači sú aj študenti alebo nezamestnaní so znalosťou nemeckého jazyka.

 

 

Poplatok za sprostredkovanie práce do Nemecka

Sprostredkovanie práce v Nemecku ponúka naša partnerská pracovná agentúra zdarma. Pracovná zmluva sa podpisuje po akceptácii uchádzača zamestnávateľom prípadne po nástupe do práce v Nemecku.

 

 

 

Doprava do Nemecka - letenky, autobus

Dopravu za prácou do Nemecka si zabezpečuje účastník individuálne. Cena letenky do Nemecka závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky do Nemecka.

 

 

Zamestnanecké výhody

  • 25 – 30 dní dovolenky ročne
  • vianočné prémie
  • voľný vstup do zábavného parkuodvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku
  • sprostredkovanie práce do Nemecka je bez poplatkov
  • možnosť zdokonaliť sa v nemeckom jazyku a nadobudnúť nové skúsenosti
  • možnosť profesionálneho rastu
  • lukratívne platové ohodnotenie

 

 

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o prácu v Nemecku, je potrebné poslať našej pertnerskej agentúre životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre. Konkurzy prebiehjú pravidelne cca raz za dva mesiace.